Swarovski Akıllı Saat İle Geliyor

Dünyaca ünlü takı ve aksesuar üreticisi Swarovski de kendi akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

 

 

Swarovski Akıllı Saat İle Geliyor
Yayın Tarihi: 6.01.2017 23:38:00
Akıllı saat piyasasında hareketlilik devam ediyor. Bazı firmalar yeterince başarı elde edemeyip pazarı terk ederken bazıları ise bu alanda bir potansiyel görerek kendi akıllı saatini geliştiriyor. Dünyaca ünlü takı ve aksesuar üreticisi Swarovski de kendi akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Daha önce Samsung Gear S ve Huawei Watch için teknoloji şirketleriyle ortaklığa giden ve bu saatlerin özel versiyonlarını tasarlayan Swarovski, bu işi sevmiş olacak ki kendi saatini geliştirmek istiyor. Yalnızca saatin Android Wear işletim sistemiyle geleceği ve Baselworld 2017’de tanıtılacağı bilgisini paylaşan Swarovski, saatin detaylarına inmekten kaçınıyor. Ancak işin içinde Swarovski olunca saatin tasarım odaklı olacağını ve üzerinde Swarovski taşlarına yer verileceğini öngörmek zor değil. Baselworld 2017, 23 Mart ve 27 Mart tarihleri arasında düzenlenecek ve saatle ilgili detaylar da bu fuar çerçevesinde görücüye çıkacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X