Swarovski’nin Karlie Kloss Hikayeleri

 

 

Swarovski’nin Karlie Kloss Hikayeleri
Yayın Tarihi: 30.03.2017 23:46:00
Swarovski, Karlie Kloss’un öncülüğünde geçmişin kült filmlerine geri dönüyor.  Önce Marliyn Monroe’nun efsanevi pembe kıyafeti ve ışıldayan mücevherleriyle gördüğümüz marka elçisi “Erkekler Sarışınları Sever” filmine Karlie yorumunu katarken ikinci seride Audrey Hepburn’un ikonlaştırdığı Holy Golightly’nin sahnesini yeniden yaratıyor.

Üstelik bu iki reklam kampanyasının bir başka özelliği de ufak bir sır perdesini aralaması ; ışıltısıyla gözlerimizi kamaştıran iki filmde de tüm mücevherlerin aslında Swarovski ışıltısı olduğunu biliyor muydunuz ?

Swarovski mirasını kutlamak için Karlie Kloss’un başrolde olduğu bir dizi kısa filmle zamanı geri alan mücevher markası beyaz perde ışıltısını #bebrilliant etiketiyle satışa sunarak günlük yaşamda parlak izler bırakmayı hedefliyor.
Haber: swarovski  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X