Tecrübe ve Güvenilirlik: Bliss Medikal Estetik

2003 yılında Dr. Enis Keskin tarafından kurulan "Bliss Medikal Estetik" 16 yıldır İstanbul Teşvikiye' de, doktorlarıyla faaliyet göstermektedir.

 

 

Tecrübe ve Güvenilirlik: Bliss Medikal Estetik
Yayın Tarihi: 1.01.2019 12:53:00
Açıldığı ilk yıllarda, cilt bakımlarından uzak doğu masajına, lazer epilasyondan, plastik estetik cerrahiye kadar hizmet veren "Bliss Medikal Estetik" 16 yıllık tecrübeleriyle şuan gelinen nokta da cerrahi uygulama olmadan iyi ve genç görünmeye yönelik tıbbi uygulamalarla Avrupa' dan, Körfez Ülkeleri ve Amerika' dan Sağlık Turizmi ile kliniğe gelen danışanlarına geniş alanda hizmet vermektedir.
Bliss Medikal Estetik güvenilir ve etik duruşuyla, doktorlarıyla uzun yıllardır bir arada olup, danışanlarına duymak istediklerini değil, ihtiyaçları olan doğrultuda yönlendirme yaparak samimiyeti ilke edinmiştir.
Bliss Medikal Estetik, kurulduğu yıldan bu yana, kök hücre, saç ekimi, mezoterapi, botox, dolgu, somon dna, göz altı ışık dolgusu, akupunktur, zayıflama işlemleri, ameliyatsız göz kapağı operasyonu gibi çeşitli alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir...


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X