TEMA`dan Doğa Dostu Nikah Ürünleri

Doğaya duyarlı gelin ve damatlar için özel çözümler TEMA Vakfı`ndan geldi! Geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş nikah ürünleri tasarlayan TEMA Vakfı, nikah şekeri yerine dağıtılabilecek nikah kartları ve davetiyeler tasarlıyor.

 

 

TEMA`dan Doğa Dostu Nikah Ürünleri
Yayın Tarihi: 28.07.2015 16:57:00
Dünya evine adım atacak çiftler için özel olarak tasarlanan TEMA Vakfı nikah ürünleri Çiçekler, Yapraklar, Orman ve Kuşlar olmak üzere dört modelden oluşuyor. 

Nasıl sipariş edilecek?
 
Nikah ürünü siparişi vermek isteyenlerin tema.org.tr`de yer alan formu doldurup nikahurunleri@tema.org.tr adresine e-posta ile göndermeleri ya da 0212 284 80 09’a fakslamaları gerekiyor. Davetiyeler bu taleplerin TEMA Vakfı`na ulaşmasından itibaren kargo ile 10 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Kargo gönderimleri 15 TL bedel ile yapılıyor. 
 
İstanbul içi taleplerdeyse nikah ürünleri Vakıf merkezinden alınabileceği gibi kurye ile de teslim edilebiliyor. İstanbul içi kurye bedelleri ise bölgelere göre farklılık gösteriyor. 
 
Nikah davetiyeleri  adet fiyatları
Çiçekler 2 TL, Yapraklar 2 TL, Orman 1,50 TL, Kuşlar 1,50 TL.
Tüm tasarımların ebadı  14,8 x21,2 cm.
 
Nikah kartları adet fiyatları 
15,5x10,5 cm ebadı olan Çiçekler 1,25 TL, Yapraklar 1,25 TL, Orman 1 TL.
15x15 cm olarak tasarlanan ve kitap ayracı olarak kullanılabilen Kuşlar nikah kartı ise 1,5 TL adet fiyatına sahip.
Konuklara nikah şekeri yerine kartlar dağıtılabiliyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X