Temple Run 2 rekor kırıyor

İlk kez 2011 yılında karşımıza çıkan Temple Run isimli oyunun geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ikinci versiyonu indirilme rekoru krıyor.

 

Temple Run 2 rekor kırıyor
Yayın Tarihi: 15.03.2013 08:22:00

2011 yılında karşımıza çıkan ve oynunmaya başlandığı andan itibaren alışkanlık haline gelen Temple Run isimli oyunun 2013 başlarında piyasaya sürülen ikinci bölümü rekor kırmaya devim ediyor.

Çıktığı ilk dört günde toplam 20 milyon kez indirilen Temple Run 2, böylece 2011 yılında elde ettiği rekoru da kırmış oldu. Bağımlılık yapan bir mücadele oyunu olan Temple Run 2 `de bu kez karşımıza daha fazla karakter ve strateji çıkıyor. İlkine sadık kalarak hazırlanan yeni bölümleri oynayanlar Temple Run 2`nin ilkine göre çok daha gerçekçi ve heyecanlı olduğunu ifade ediyorlar.

Eğer telefonunuza yeni bir oyun indirmek istiyorsanız genomen haline gelen Timpli Run 2 bunun için doğru seçim gibi görünüyor.

Haber: Ayşe Billur Özer  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X