The Defenders'tan Stan Lee'li Tanıtım

Geri sayım devam ederken The Defenders‘tan yeni bir tanıtım gün yüzüne çıktı. Bu tanıtımın en dikkat çekici noktası ise Stan Lee takviyesi oldu.

 

The Defenders'tan Stan Lee'li Tanıtım
Yayın Tarihi: 21.07.2017 19:34:00
Netflix son yıllarda Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizilere ev sahipliği yapıyor. Bu furya Daredevil ile başladı. Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ile devam etti. Şimdi sıra tüm bu kahramanları bir araya getirecek olan The Defenders’a geldi. Bu heyecan uyandıran yapımın başrollerini Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones paylaşacak. Hikayenin ilk sezondaki kötüsüne ise Sigourney Weaver hayat verecek.
 
Paylaşılan tanıtıma baktığımızda ise Stan Lee‘nin The Defenders ekibini izleyişini görüyoruz. Bu süreçte kahramanların da bir insan olduğunu söylüyor. Çok güçlü, yıkılmaz veya kusursuz olmaları gerekmediğini, kimi zaman hata yapabileceklerini açıklıyor. Ancak önemli olanın adaletle hareket etmek ve doğru olanı yapmak olduğunu dile getiriyor. Sonun bu sözleriyle gördüğümüz tüm anlar daha anlamlı bir hale bürünüyor.
 
İlk sezonu sekiz bölümden oluşan The Defenders, 18 Ağustos Cuma günü Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X