The House of Gallants

The House of Gallants abanoz ağacı, vatoz derisi gibi değerli dokuları butik tasarımlarıyla birleştiriyor. Mitolojinin ilham kaynağı olduğu kol düğmeleri, bileklik ve kolyelerin yanı sıra iş dünyasından sosyal yaşama uzanan 2015 aksesuar koleksiyonu ile sadeliğin içinde çarpıcılığa yer veren marka `aranan özgünlüğü` erkeklerle buluşturuyor.

 

 

The House of Gallants
Yayın Tarihi: 11.12.2014 14:48:00

Artık aksesuarlar sadece kadınlar için değil erkekler için de şıklığın bir parçası olmuş durumda. Sektöre iddiali aksesuarları ile giren The House of Gallants da, erkeğin gücünü temsil eden detayların öne çıktığı tasarımları ve güçlü çizgileri ile dikkat çekiyor. 

Tasarımlarında 18 ayar altın kullanan The House of Gallants, genellikle her üründen yalnızca 4 adet üretiyor. Lüks, iddialı aksesuarlarıyla The House of Gallants, abanoz ağacı, vatoz derisi gibi değerli dokuları, butik tasarımlarıyla birleştiriyor. Mitolojinin ilham kaynağı olduğu kol düğmeleri, bileklik ve kolyelerin yanı sıra iş dünyasından sosyal yaşama uzanan 2015 aksesuar koleksiyonu ile sadeliğin içinde çarpıcılığa yer veren marka; “aranan özgünlüğü” erkeklerle buluşturuyor.

İngiliz aristokrasisinin yüzyıllardır devam eden sofistike şıklığının yanı sıra günümüze kadar gelen mitolojik hikayelerin sembollerinin de yer aldığı koleksiyon; organik üretim malzemeleri ve kaliteli el işçiliği ile nefes kesiyor. Usta zanaatkârların vazgeçilmez heyecanını detaylarıyla yaşatan marka her koleksiyonu ile özgün ruhu temsil ediyor.

Koleksiyonda dikkat çeken bir diğer unsur olan kişiye özel tesbihler de kültürümüzün bir parçası olarak lüks aksesuarlar koleksiyonunun içine dahil oluyor. 

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Ezgi Kamadan  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X