The Marmara Pera Tünel Şenliği

3 Temmuz 2010`da gerçekleşecek olan İKSV Tünel Şenliği müzik tutkunlarına keyifli anlar yaşatmayı bekliyor. İKSV Caz Festivali`nin resmi konaklama sponsoru The Marmara, festival bileti ile gelenlere The Marmara Cafe Pera`da yüzde 15 indirim imkânı ile sunuyor.

 

 

The Marmara Pera Tünel Şenliği
Yayın Tarihi: 21.06.2010 14:50:00

İstanbul’un en gözde kültür merkezlerinden biri olan Beyoğlu - Tünel bölgesi, İKSV Caz Festivali kapsamındaki etkinliklerden biri olan Tünel Şenliği’nde bir kez daha müzik tutkunlarını ağırlayacak. The Marmara Pera’nın İKSV Tünel Şenliği katılımcılarına sunacağı yüzde 15 indirim ayrıcalığından faydalanmak isteyenlere sağlık dolu, leziz The Marmara Pera menülerini tatmak ve konser rehavetini The Marmara Cafe  Pera’da atmak kalıyor.  

The Marmara Pera’nın ayrıcalıklı cafe hizmetlerinden özel fiyatlar ile yararlanmak ve tarihe, kültüre, eğlenceye, lezzete, müziğe özelikle de caza Pera’dan dokunmak isteyenler festival süresince The Marmara Pera’yı ziyaret edebilirler.

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X