The North Face'den Rainwear Essentials Koleksiyonu

The North Face, Rainwear Essentials koleksiyonunun bir parçası olarak Apex Flex FUTURELIGHTTM yeniden tanıtıyor. Günümüz macera severlerinin keşiflerinin sekteye uğramaması için yaratılan bu sürdürülebilirlik bilincine sahip ceketler, şimdiye kadarki en ileri nefes alabilen - su geçirmez teknolojiyi içeriyor.

 

 

The North Face'den Rainwear Essentials Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 1.03.2021 14:26:00
FUTURELIGHTTM kumaşı, suyu dışarıda tutarken hava akışına izin veren ultra ince bir nanomembran kullanılarak tasarlandı. Seyahat hızınız ne olursa olsun vücut ısınızı düzenlemeye yardımcı olan, dikişle kapatılmış üç katmanlı bir kalkanla yollarda daha uzun süre kalabilmeye imkan sağlıyor.

Apex Flex FUTURELIGHTTM’ın yeni mevsimsel renkleri arasında Monterey Mavisi ve Koyu Gri bulunuyor. Ceket, tüm gün rahatlık sağlamak için sızdırmaz dikişlere, iç ön fermuarlı fırtına kanadı ve hafif esneyen yumuşak bir kumaşa sahip.

Koleksiyon şu anda www.thenorthface.com.tr ve belirli The North Face mağazalarından satın alınabilir. Gelecekteki lansmanlardan haberdar olmak için Instagram'da ve Facebook'ta @thenorthface'i takip edebilirsiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X