Thor: Ragnarok'tan Beklenen Fragman Yayınlandı

Seriye bir kıyamet hikayesi olarak adlandırılan Ragnarok ile devam edecek olan Thor'dan heyecan uyandıran ilk fragman yayınlandı.

 

 

Thor: Ragnarok'tan Beklenen Fragman Yayınlandı
Yayın Tarihi: 11.04.2017 00:34:00
Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Thor alıştığımız halinden çok uzak görünüyor. Kahramanımız evrenin öteki ucunda efsanevi çekici olmaksızın mahsur kalıyor. Gücü azalan Thor’un bir an önce Asgard‘a ulaşıp yok oluş anlamına gelen Ragnarok’u durdurması gerekiyor. Ragnarok’un arkasındaki isim olan Hela‘yı durdurması gerekiyor ancak hepsinden önce bulunduğu zor durumdan kurtulmak zorunda… Esir durumuna düşer Thor‘un özgür kalabilmek için bir zamanlar birlikte dövüştüğü Avengers üyelerinden Hulk‘a karşı mücadele vermesi gerekiyor. Hulk’ı tanıdığından bir çözüm yolu bulduğunu zannediyor ancak işler sandığı kadar kolay olmuyor.
 
Tahmin edebileceğiniz üzere Thor’un yeni macerasının başrolünde yine Chris Hemsworth yer alıyor. Ona üçüncü filmde Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch gibi ünlü ve başarılı isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
 
Yaşanan talihsiz olaylara rağmen neşeli havasıyla dikkat çeken Thor: Ragnarok, 3 Kasım‘da vizyona girecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X