Tina Kunakey ve Vincent Cassel Çifti "The Kooples SS21" Kampanyasında

 

 

Tina Kunakey ve Vincent Cassel Çifti "The Kooples SS21" Kampanyasında
Yayın Tarihi: 1.02.2021 20:09:00

The Kooples, SS21 kampanyası için yeni ilham perilerini açıkladı.  Uluslarası kariyere sahip bir model olan Tina Kunakey ve Fransız sinemasının gözde aktörü Vincent Cassel, Maison kampanyasının yeni yüzü oldular. İlişkilerinin beşinci yılını tamamlayan, 2018’den beri evli olan bu ikili, kuralları yıkan ve kendi kurallarını oluşturan cüretkâr, asi ve karizmatik bir çift.
 
“We are The Kooples” ın ardından, kampanya, genç ve samimi bir İngiliz fotoğrafçı olan Laura Coulson’un merceğinden hayata geçirildi.
 
Sessiz bir atmosferde, Tina ve Vincent’ın merkezde olduğu pozsuz ve yapaylıktan uzak bir çekim. Aralarındaki samimi bakışlar, ortak bir gardırop paylaşan bir çift olduklarını ortaya çıkarıyor. Tina erkeksi parçaları uyumsuz ve çağdaş bir görünüm için kolaylıkla tercih ediyor.
 
Bu iki aşık,  The Kooples moda evinin ruhunu zarif DNA’sını nasıl yansıtacaklarını çok iyi biliyorlar ve bunu kendi iddialı ve büyüleyici tavırlarıyla yorumluyorlar. Laura Coulson, Vincent’ın enerjisini ve manyetizmasını; Tina’nın gücünü ve kadınlığını ve bu iddialı ve kaynaşan ikilinin sınırların ve klişelerin ötesine geçişini kutluyor.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X