Tommy Hilfiger Sonbahar 2021 Kadın Koleksiyonu: The Explorer Club

Sonbahar 2021 TOMMY HILFIGER Kadın Giyim Koleksiyonu, “The Explorer Club” temasıyla gezegenimizin güzelliğini kutlayarak doğaya dönüşe kucak açarken dünyayı koruma mesajı da veriyor.

 

 

Tommy Hilfiger Sonbahar 2021 Kadın Koleksiyonu: The Explorer Club
Yayın Tarihi: 14.10.2021 16:43:00
ABD’deki ünlü Appalachian dağlarında doğa yürüyüşleri ve keşiflerden ilham alınarak tasarlanan bu sezonun dış giyim parçaları açık havada hissedilen aidiyet ve huzur duygusunu benimsiyor. Sürdürülebilir inovasyon, biyolojik bazlı, geri dönüştürülmüş, PU (poliüretan) içermeyen kumaşlar ve tek malzemeden üretilen stillerle büyük ilerleme kaydediliyor. Ekose ve kapitone parçalarda renkler dokularla buluşuyor. Çok farklı şekiller ve ölçülerde sunulan el örgüsü görünümlü trikolar her ortamda sıcak tutuyor. İş giyiminden ilham alan ceket siluetleri rahatlık ve konfor sunuyor. İnce feminen detayların entegre edildiği kargo pantolonlar ve flanel parçalar uzun yürüyüşler ve aktif yaşam tarzı için ideal seçenekler oluşturuyor.


    

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X