Toshiba`dan cüzdan dostu lambalar

Toshiba ürettiği farklı kullanım alanları ve çeşitleri bulunan çevre dostu led lambalarla bütçenizi de koruyor…

 

 

Toshiba`dan cüzdan dostu lambalar
Yayın Tarihi: 22.10.2010 10:25:00

Toshiba’nın yeni çıkardığı aydınlatma ürünleri %80 enerji tasarrufu sağlıyor. Bunun yanında 20 yıla varan kullanım ömrüne sahip bu lambalar her ortamda rahatça kullanılmak üzere tasarlanmış. Ev ve ofis kullanıcılarının yanı sıra, modern ve şık tasarımları da bulunan lambaların renk alternatifleri de mevcut. Geniş ürün yelpazesine sahip Toshiba Led lambalar, hem ekonomik, hem verimliliği arttırıyor, hem de ekolojiye saygılı.

Ürün Grupları

 

Toshiba’nın 4 çeşit lamba grubu mevcut.

 

Led lamba – 24000 ve 40000 saat ömrü olan bu lamba %80’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

 

Enerji tasarruflu ampul – 6000 saate kadar ömrü olan bu lamba ev ve iş yerlerinde enerji tasarrufu yapmayı sağlıyor.

 

Armatür tipi led lamba – Bu lamba dekoratif amaçlı lamba evlerde, işyerleri ve mağazalarda kullanılabilir. Parlak ışık veren armatür tipi led lamba, enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır ve 40000 saatlik lamba ömrü sunar.

 

Led down light E-Core 500, E-Core 900, E-Core 2000 – Bu modeller 40000 saat lamba ömrüne sahiptir. Otel ve restoranlarda kullanılabilecek E-Core 500, alçak tavanlar için idealdir. E-Core 900 koridor ve merdiven aydınlatmalarında kullanılması gerekirken, yüksek parlaklık ve ışık gücü gerektiren ofis ve mağaza gibi ortamlarda E-Core 2000 tipi idealdir.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X