Tülin Şahin ve Oriflame`den makyaj DVD`si

Top model Tülin Şahin, bir ilke imza atarak Türkiye`nin ilk makyaj DVD`sini hazırladı. Med Yapım ve dünyaca ünlü kozmetik firması Oriflame işbirliğiyle hazırlanan makyaj DVD`si, makyaj yapmanın püf noktalarını öğrenmek isteyen kadınların bir numaralı yol göstericisi olacak.

 

 

Tülin Şahin ve Oriflame`den makyaj DVD`si
Yayın Tarihi: 2.11.2010 14:35:00

Tülin Şahin, Oriflame’in makyaj ürünleri kullanılarak hazırlanan makyaj DVD’sinde, gece ve gündüz makyajı,  kadınlar tarafından sıkça yapılan makyaj hataları, doğru makyaj teknikleri gibi birçok noktayı uygulamalı olarak anlatıyor. Sarışın, kızıl, kumral ve esmer olmak üzere 4 farklı kadın tipine göre makyajın yapıldığı DVD’de, kadınların ten ve saç renklerine göre hangi tonları tercih etmeleri gerektiğine de yer veriliyor. 

Makyajın püf noktalarını öğrenmek için uzağa gitmenize gerek yok…

Bakımına özen gösteren her kadın için “olmazsa olmaz”lar arasında yer alacak “Tülin Şahin’den Makyaj ve Bakım Sırları” DVD’siyle kadınlar, TV’lerinin karşısında makyajın inceliklerini öğrenerek “kendilerini keşfedecekler”.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X