TULUMUN İKONİK GÜCÜ: MAGUS

Bir zamanların işçi kıyafeti tulum, MAGUS ile yeniden yorumlandı. Özgürlük ve yaratıcılıkla buluştu ve bir moda ikonu olarak geri döndü!

 

 

TULUMUN İKONİK GÜCÜ:  MAGUS
Yayın Tarihi: 22.10.2021 14:07:00
MAGUS hayallerinin peşinden giden, deneyip yanılmaktan korkmayan, özgür ruhlu, cesur kadınların hikâyelerine ortak oluyor.
Bir zamanların işçi kıyafeti olarak tasarlanan tulumlar, kadın hareketinin en önemli temsilcisi ve kültürel simgesi Rosie the Riveter ile ikonik birer parçaya dönüşmüştü. MAGUS, Rosie the Riveter gibi içindeki yaratma gücünü ve potansiyelini özgün bir şekilde dışa vuran girişimci ve güçlü kadınlardan ilham alıyor.
 
Kendilerini özgürce ifade eden, potansiyellerini ortaya koyan, kendilerini yeniden yaratan kadınların yanında. Kumaşının kalitesi, tasarımı ve tek parça oluşunun verdiği konforla özgürlük, yaratıcılık, kendine güven ve gücü simgeliyor.
 
https://magus.com.tr/
https://www.instagram.com/magus.istanbul/
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X