Türk markası Afffair Milano Moda Haftası`nda

Milano Erkek Moda Haftası`nda ilk Türk markası olarak Afffair dikkatleri çekti. İlkbahar-yaz 2016 koleksiyonunu tanıtan markanın defilesine Tülin Şahin tek kadın model olarak katıldı.

 

 

Türk markası Afffair Milano Moda Haftası`nda
Yayın Tarihi: 23.06.2015 11:54:00
Milano Erkek Moda Haftası’nda ilk Türk markası olarak Afffair dikkatleri çekti. Affair, Milano Moda Haftası’nda bu sezonda açılış isimlerinden biri oldu. İlkbahar-Yaz 2016 koleksiyonunu tanıtan markanın defilesinde ünlü top model Tülin Şahin’e yer verilmesi, defileyi daha özel ve renkli bir hale getirdi.
 
Markanın kreatif direktörleri Rufat İsmail ve Ali Behnam Bahtiyar tarafından tasarlanan “Smile Now/ Cry Later” adlı koleksiyon, smart casual, luxury sportswear, beachwear ve formal wear olarak dört gruptan oluşuyor.
 
Koleksiyonun luxury sport grubundan 3 boyutlu efektlere sahip parçalar dikkat çekiyor. Bu parçalar el bombası, silah ve çiçek desenlerinden oluşuyor. Hem özgür ruha sahip enerjik tasarımlarıyla hem de şehirli erkeği kendi stiliyle yansıtan marka moda severlerden tam not aldı. 
 
Koleksiyondan kareleri görmek için foto galeriye tıklayınız.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X