Twitter Lite Kullanıma Girdi

Popüler mikro blog devi Twitter Twitter Lite’ı Türkiye’nin de dahil olduğu 21 ülkede kullanıma sundu.

 

 

Twitter Lite Kullanıma Girdi
Yayın Tarihi: 14.08.2018 20:03:00
İnternet bağlantısı zayıf olan kullanıcıların Twitter'a daha rahat bağlanmasını sağlayan Twitter Lite kullanım ağını artırmaya devam ediyor. Popüler mikro blog devi Twitter attığı yeni adım ile Twitter Lite’ı Türkiye’nin de dahil olduğu 21 ülkede kullanıma sundu.  

Twitter tarafından yapılan duyuruya göre, artık Arjantin, Belarus, Dominik Cumhuriyeti, Gana, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Lübnan, Fas, Nikaragua, Paraguay, Romanya, Türkiye, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Yemen ve Zimbabve de Twitter Lite’a erişim sağlayabilecek.

Peki Twitter Lite ne işe yarıyor?
Lite uygulamalar, standart uygulamalara göre daha az veri ve daha az bellek tüketiyor. Bu sayede standart uygulamaları tam performansla çalıştırmakta zorlanan donanımı nispeten daha zayıf olan akıllı telefonlara sahip kullanıcılar, lite sürümler ile uygulamalardan daha iyi faydalanabiliyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X