Ülseven ile ışıltılı bir dünyaya hazır mısınız?

Ülseven Fine Jewelry, dünyaca ünlü mücevher tasarımcısı Payal Shah`ın katılımı ile çok özel bir etkinlik düzenledi.

 

 

Ülseven ile ışıltılı bir dünyaya hazır mısınız?
Yayın Tarihi: 18.03.2015 16:12:00

Yaklaşık 60 yılı aşkın süredir mücevher sektöründe olan ve özel tasarımlarını farklı noktalarda mücevher severler ile buluşturan Ülseven Fine Jewelry, dünyaca ünlü tasarımcı L’Dezen’in kurucusu Payal Shah’ın katılımı ile 18 Mart Çarşamba günü Park Hyatt Presidential Suite’te çok özel bir etkinlik gerçekleştirdi.

L’ Dezen Jewelery’nin kurucusu dünyaca ünlü tasarımcı Payal Shah, klasik ve modern tarzı buluşturduğu tasarımları ile dünyaca ünlü starlar tarafından takip ediliyor. Mumbai doğumlu olan Hint asıllı güzel tasarımcı Payal Shah, çocukluğunu geçirmiş olduğu Hong Kong’da düzenlenen güzellik yarışmasında aldığı ödülle ismini duyurmuş ve ardından Londra’da almış olduğu eğitim sonrasında Chadda Siembieda ve Associates gibi dünyaca ünlü tasarım markalarında çalışmıştır.

2015 Grammy Ödüllerin’de Kardashian ailesinin dikkat çeken kız kardeşlerinden Khloe Kardashian’ın küpeleri ile dikkatleri üzerine çeken Payal Shah ülkemizde de takip edilen tasarımcılar arasında.       


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X