Uludağ’da tek kartlı turnike sistemi

Uludağ’da, Ağaoğlu My Resort Hotel’in önderliğinde ‘Tek Kartlı Turnike Sistemi’ kullanılmaya başlanacak.

 

Uludağ&#8217da tek kartlı turnike sistemi
Yayın Tarihi: 1.10.2010 15:32:00

Kış turizminin en önemli mekanlarından Uludağ’da, Ağaoğlu My Resort Hotel`in önderliğinde, hem fonksiyonellik hem güvenlik amacıyla Skidata, yani “Tek Kartlı Turnike Sistemi”ne geçilecek. Uygulama 1. ve 2. bölgedeki 17 tesisin ve 8 otelin katılımıyla hayata geçirilecek. Kayakçılar, bu sistem sayesinde istedikleri her pistten diledikleri gibi kayabilecekler. Sistem toplamda 200 bin Euro’ya mal oluyor. Kart sahipleri, 17 tesisin telesiyejini gün içinde 5 saat boyunca istedikleri gibi kullanabilecekler.

Fonksiyonel olduğu kadar güvenli de

Kart sahiplerinin kullandıkları pistler ve kullanım süreleri kaydedileceği için, sistem sayesinde kaybolmalar engellenebilecek. Ağaoğlu My Resort Hotel Genel Müdürü Murat Türker, sistemin misafirler tarafından çok beğenileceğini ve sistem sayesinde Uludağ’da kayağın daha keyifli hale geleceğini söyledi. Ayrıca, sistem sayesinde Uludağ’ın gerçek bir kayak merkezi olacağını ekledi.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X