Ünlü Model Jeremy Meeks'den Türk Sahilinde Temizlik

Muğla Göcek’te tatil yapan ünlü çift Jeremy Meeks ve Chloe Green’in misafiri olarak Türkiye’ye gelen şampiyon Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, arkadaşlarıyla bir Mikonos'taki bir koyda gördükleri çöpleri topladı.

 

 

Ünlü Model Jeremy Meeks'den Türk Sahilinde Temizlik
Yayın Tarihi: 10.08.2018 14:51:00
Formula 1 Pilotu Lewis Hamilton, ‘Dünyanın en yakışıklı mahkumu’ olarak bilinen Jeremy Meeks ve sevgilisi TopShop varisi Chloe Green’in Ege Kıyılarına demir atan 150 milyon dolarlık lüks yatına misafir oldu.


Tatillerine Göcek ve Mikonos'ta devam eden çifte konuk olan Hamilton, ziyaret ettiği koyun kirliliğini görünce harekete geçti. 33 yaşındaki Hamilton, ünlü çift ve beraberindekilerin yardımıyla koyu kaplayan plastik çöpleri topladı. Onlarca poşet çöp toplayan çevre sevdalıları bu anları Instagram’dan paylaştı.


Lewis Hamilton Instagram sayfasından “Dünyanın en güzel yerlerinden birinde gördüğüm bu manzara, mide bulandırıcı. Artık bu güzelliklere çöp atmaya son verin” diyerek takipçilerini uyardı. Chloe Green ise sosyal medya hesabından okyanusları koruyalım ve plastik kullanmayalım gibi farklı hastag'lerle takipçilerini duyarlılığa davet etti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN SON EKLENEN GÜNDEM HABERLERİ
TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER GÜNDEM HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X