Ünlü Techno-House DJ’i Radio Slave Big Burn Nights ile Şehri Ateşlemeye Geliyor

Bu yaz üçünsü gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük elektronik müzik festivali Big Burn İstanbul’un öncüsü Big Burn Nights, Nastia, Marc Romboy, Eagles&Butterflies ve Roman Flügel, gibi global elektronik müzik dünyasının büyük isimlerini ağırlayarak oldukça ses getirdi. Harika seri 12 Nisan Cuma gecesi RX İstanbul’da dans severleri Radio Slave ile bir araya getiriyor!

 

Ünlü Techno-House DJ’i Radio Slave Big Burn Nights ile Şehri Ateşlemeye Geliyor
Yayın Tarihi: 4.04.2019 14:22:00
Bu yaz üçünsü gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük elektronik müzik festivali Big Burn İstanbul��un öncüsü Big Burn Nights, Nastia, Marc Romboy, Eagles&Butterflies ve Roman Flügel, gibi global elektronik müzik dünyasının büyük isimlerini ağırlayarak oldukça ses getirdi. Harika seri 12 Nisan Cuma gecesi  RX İstanbul’da dans severleri Radio Slave ile bir araya getiriyor!
 
Bahar aylarının gelmesiyle şehir gece hayatı hareketlenmeye başlıyor. Elektronik müziğe verdiği desteklerle öne çıkan Burn Enerji İçeceği’nin katkılarıyla yine dev bir isim şehre geliyor, Radio Slave. 1992 yılından bu yana bir çok defa dünyanın en iyi Dj ve prodüktörleri arasında ismi geçen, Brighton doğumlu Berlin merkezli dünyaca ünlü Techno-House Dj’i ve Rekids plak şirketinin arkasındaki isim Matthew Edwards a.k.a. Radio Slave köklü bir geçmişe sahip.  
 
Cocoon Club Frankfurt, WOMB (Official) Tokyo, fabriclondon, Space Ibiza ve Trouw Amsterdam gibi dünyanın dört bir yanında performans gösteren Radio Slave
Dj Mag tarafından dünyanın en iyi remiksçileri arasında seçildi. Aynı zamanda “En iyi İngiliz Yapımcı” ödülüne kadar sayısız ödüllere sahip dev isim 12 Nisan akşamı Big Burn Nights kapsamında şehrin en iyi ses sistemine sahip kulübü RX Istanbul'da !


Türkiye’de ve dünyada elektronik müziğe yön veren Burn Enerji İçeceği’nin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.
 
 
Instagram: https://www.instagram.com/bigburn.istanbul/
Twitter: https://twitter.com/bigburn.istanbul
Facebook: https://www.facebook.com/bigburn.istanbul
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X