Urart, Nil Koleksiyonu Hayatın Yenilenme Döngüsünü Simgeliyor

 

 

Urart, Nil Koleksiyonu Hayatın Yenilenme Döngüsünü Simgeliyor
Yayın Tarihi: 24.04.2019 14:00:00
Urart, gözde tasarımlarından Nil, kutsal metinlerde  yaprağı, tohumu, çiçekleri, meyvesi ve biçimi ile  derin  bir saygı uyandıran Kutsal Nil Akasyası’ndan esinleniyor ve doğanın baharda hayat verebilme gücünü simgeliyor.

Bu ulu ağaç, iyileşme-gençleşme-stresten arınma-güçlenme gibi tüm tanrısal lütufları bir araya getirir, kötülükleri ve hastalıkları uzaklaştırıcı, ters güçleri önleyici, nazara karşı inançları temsil eder.

Urart, Nil Akasyasının zarif formları zamansız ve yalın parçalarla  yorumlanıyor. Kırmızı altın, gümüş ve pırlantanın ışığı , doğanın armağanı olan iyi enerjileri takılara taşıyor.  Egzotik yansımalı yüzükler, uzun zincirler, göz alıcı pendantlar, büyük küpeler, iddialı gerdanlıklar yanında  ağırbaşlı  ve sade seçenekler de var. Tüm parçalar tekli ve üçlü kombinler halinde kullanılabiliyor.

Nil koleksiyonu, kişiliğini ve  tarzını seçimleriyle ifade etmek isteyenlere geniş seçenekler sunuyor.  
Homeros'un dediği gibi yaşamın tüm güzelliklerini "Asaletle yaşamak" , iyileşme-gençleşme-stresten arınma ve güçlenme gibi insanoğluna sunulan tüm lütufları her an  hatırlamak ve hissedebilmek için Nil koleksiyonunu hayatımızın bir parçası olmayı bekliyor.
 
 
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X