Vahşi Batı Hassasiyetiyle Avrupa Şıklığının Karışımı: Levi’s L-Bag

İnce işçiliğe sahip el yapımı beş farklı çantadan oluşan bu başlangıç koleksiyonu en sevdiğiniz jean’lerinizle kombine etmeniz ve gardırobunuzun vazgeçilmezi olması için tasarlandı. San Francisco’da bir hayalle başlayan L-Bag, İtalya’da üretilerek hayata geçti.

 

 

Vahşi Batı Hassasiyetiyle Avrupa Şıklığının Karışımı: Levi’s L-Bag
Yayın Tarihi: 22.08.2019 15:54:00

Fransız derisinden üretilen çantalar, İtaya’da bitkisel tabaklama işleminden geçerek titiz bir işçilikle el yapımı ve dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. İkonik Levi’s® etiketi yeniden yaratılarak, sezon koleksiyonuna özgü bir görünüm kazanan her çanta, Levi’s®’ın uzun zamandır iş birliği içinde olduğu İtalya Verona’daki üretim partneri LCB içindeki farklı artizan sanatçılar ve zanaatkarların imzasını taşıyor.

 

Çantaya ismini veren L harfi, 1934’teki ilk Lady Levi’s® koleksiyonuna olan bağlılığın simgesi. L Koleksiyonu; L Bel Çantası, iki farklı renkte L Askılı Çanta, L Mini Askılı Çanta, L Çapraz Omuz Çantası ve L Omuz Çantası gibi seçenekleriyle farklı stillere uyum sağlıyor. Her bir çanta, jean’lerin arka cebindeki kırmızı etiket detayını içeren iç tasarımıyla Levi’s®’ın ikonik Red Tab’ine el sallarken, bütün çantalar bir kadının gardırobunun vazgeçilmez parçası olmaya aday.  

 

Deri, Levi’s®’ın başlangıcından beri markanın özünde yer alıyor. Levi Strauss denim’den kıyafetler üretmesinden yirmi yıl önce, 1853’de San Francisco’da manifaturacılık yaparken, büyükbaş hayvan çiftliği sahiplerine ve madencilere deri botlar, kemerler ve eldivenler satıyordu. Kalitesi, el yapımı deri ve dizgini andıran detayları ile L Koleksiyonu da bu otantik Vahşi Batılı yaşam tarzını yansıtıyor.  

 

Levi’s® Ürün Grubu Başkan Yardımcısı ve Özel L Çanta Koleksiyonu’nu geliştiren Karyn Hillman, L Koleksiyonu’nun cool kız görüntüsünü çabasız bir şıklıkla tamamladığını ve Levi’s®’ın miras bıraktığı otantik tarza modern bir yaklaşım sergilediğini söylüyor. Hillman ayrıca, çantaların sofistike olduğu kadar gün içinde kullanılabilecek ve her parçayla uyumlu zamansız bir tarzı yansıttığını da ekliyor.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X