Vakko Giovanna Locatelli`yi ağırladı

Tekne ve yat dekorasyonunun dünyaca ünlü İtalyan markası Locatelli`nin tasarımcısı Giovanna Locatelli, Vakko`nun misafiri olarak Türkiye`ye geldi.

 

Vakko Giovanna Locatelli`yi ağırladı
Yayın Tarihi: 7.06.2015 08:15:00

“Principessa dei Nodi”, yani düğümlerin prensesi olarak tanınan ünlü tasarımcı, deniz tutkusundan ilham alarak yarattığı tasarımları ile dünya tekne dekorasyonu trendlerine yön veriyor.

Giovanna Locatelli, denizci halatlarından yola çıktığı tasarımlarında, mavi ve kırmızının en güzel tonlarını, altın ve gümüş renkler ile detaylandırıyor. Tasarımlarının tümünde lüks ve benzersiz bir tarz ortaya koyan Locatelli, teknesinde kişiselleştirilmiş dokunuşlar isteyen deniz tutkunlarının tekne ve yatlarını özel tasarımlarıyla adeta baştan yaratıyor. Locatelli, sofra takımlarından aksesuarlara, yatak takımlarından buz ve şampanya kovalarına kadar bir tekne için gerekli her türlü detayı tasarlıyor.

Çalışmalarını, İtalya’da Como Gölü yakınlarında bulunan stüdyosunda yapan ünlü mimar, stüdyosunun bulunduğu alanın eşsiz manzarasından aldığı ilham ve sınırsız bir yaratıcılıkla markasını dünyaya ulaştırıyor. Locatelli’nin tasarımları Montecarlo’dan Rusya’ya, Peru’dan Avustralya’ya kadar tüm denizlerde kullanılıyor. Zarif ve şık tasarımlarıyla Türkiye’de de büyük ilgi gören Locatelli’nin ürünleri, Vakko Home’larda deniz tutkunlarıyla buluşuyor. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X