Vakko Home Bosphorus yastık koleksiyonu

Vakko`nun çok yönlü tasarım çizgisini evlere, bahçelere ve teknelere taşıyan Vakko Home, 2015 İlkbahar-Yaz sezonu için hazırladığı `Bosphorus` adlı yastık koleksiyonu ile zamansız estetik anlayışını mekanlara yansıtıyor.

 

Vakko Home Bosphorus yastık koleksiyonu
Yayın Tarihi: 10.04.2015 08:15:00

Yaz temasına uygun nakışlar kullanılarak hazırlanan, zamansız renkler ve ton sur ton kombinlerle zenginleştirilen koleksiyon, Vakko Home şıklığını modern mekanlara, bahçelere, teraslara ve teknelere taşıyor. Mercan, turkuaz, yeşil, gri ve natureller bu özel ve şık koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor.

Koleksiyon, yüzde 100 keten ve ipek karışımlı kumaşları ve farklı kullanım alanları düşünülerek hazırlanan alternatif boyları ile de dikkat çekiyor. Keten biyeler, mercan nakışlar ve püsküllerle detaylandırılan Vakko amblemler önemli detaylar arasında yer alıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X