Victoria Beckham'ın Işıldayan Bir Cilt İçin Şaşırtan Beslenme Sırrı

Işıldayan cildi artık imzası haline gelen Victoria Beckham'ın bu konudaki beslenme sırrı bir hayli şaşırtıcı!

 

 

Victoria Beckham'ın Işıldayan Bir Cilt İçin Şaşırtan Beslenme Sırrı
Yayın Tarihi: 18.09.2019 12:50:00
Artık kendi kozmetik markası olanlar kervanına katılan Victoria Beckham, bizlerle cilt sırlarını paylaşmaya devam ediyor. The Telegraph gazetesine Victoria Beckham Beauty markası hakk��nda konuşan Beckham, ışıldayan cildinin sırrının "günde 4 avokado yemek" olduğunu söyledi!

Aslında Beckham'ın önerisi çok da mantıksız değil. Doymamış yağ ve E vitamini kaynağı olmasıyla bilinen avokado; bu sağlıklı yağlar sayesinde cildinizi nemli ve esnek tutabilir. Ayrıca E vitamini bir antioksidan olarak hareket eder, yaşlanma ile ilişkili oksidatif stresten hücreleri korumaya yardımcı olur. 

Ancak tabii ki 4 sayısı Beckham'ın da takipçilerini şüpheye düşürmüş durumda!

Bununla birlikte cilt bakımı mottosunun "kesinlikle daha genç görünmek olmaması gerektiğinin" altını çizen Beckham; markasının perspektifini #notperfect hashtagiyle (kusursuz değil) açıklıyor. 

"Ürünlerimin kırışıklıkları yok ettiğini söylemeyeceğim çünkü bu saçmalık olur" diyen Beckham, "bence hepimiz kim olduğumuzu kabullenip kutlamalı ve kendimizin en iyi ve en güçlü hali olmalıyız" şeklinde ekliyor. 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X