Vintage Disco İle Unutulmaz Bir Geceye Hazır Olun

Türkiye’nin ilk dress-code’lu festivali olma özelliğine sahip Moda ve Müzik Festivali, Vintage Disco ile geçmişin ruhunu günümüze taşımaya devam ediyor.

 

 

Vintage Disco İle Unutulmaz Bir Geceye Hazır Olun
Yayın Tarihi: 1.02.2019 11:24:00
Multiworks, geçtiğimiz yıl Ekim ayında düzenlediği Moda ve Müzik Festivali’nin ardından bu defa %100MUSIC işbirliği ile unutulmayacak bir gece daha yaşatmaya hazırlanıyor.

Vintage Disco, yıllardır setleriyle dinleyicilerini büyüleyen Kabus Kerim ve Türkiye’nin önde gelen DJ’lerinden kurulu line-up’ı ile dikkat çekiyor. İki ayrı sahnesiyle fark yaratacak olan partide başka sürprizler de olacak. Alanda yer alacak Madame Tussauds heykelleri ise bambaşka bir deneyim yaşatacak.,

23 Şubat Cumartesi gecesi İstiklal Caddesi üzerindeki Grand Pera’nın 1882 yılında yapılmış Cercle d’Orient binasında gerçekleşecek olan etkinlikte, geçmişin disko ruhunu günümüzde yaşamaya bekleniyorsunuz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X