Violeta By Mango Kadınların Gücüne Güç Katmasını Desteklemeye Devam Ediyor

İLKBAHAR YAZ 2019 VIOLETA BY MANGO kampanyasının başrollerinde Paloma Elsesser, Lorena Durán ve Iza IJzerman yer alıyor. Firma, #IAMWHATIAM hashtagiyle kadınların gücüne güç katmasıını desteklemeye devam ediyor.

 

Violeta By Mango Kadınların Gücüne Güç Katmasını Desteklemeye Devam Ediyor
Yayın Tarihi: 9.03.2019 12:30:00
Violeta by MANGO yeni İlkbahar / Yaz 2019 kampanyasını, bu kampanyanın  mankenleri Paloma Elsesser, Lorena Durán ve Iza IJzerman  ile başlattı. Ashley Graham ile Sonbahar / Kış kampanyasında öne sürdüğü I AM WHAT I AM (BEN BUYUM) sloganı ile bu kampanyada da  kadınları desteklemeye devam ediyor. Firmanın bu sloganı, ilk kampanyasından itibaren savunduğu, “Moda bir tutumdur; kendini olduğun gibi sevmek, bunu yüksek sesle ve açık bir şekilde ifade edebilmek;  tabular olmadan, sınırsız, engelsiz ve stil sahibi güzelliğin tadını çıkarmaktır." fikrinden ileri gelmektedir.
 
Kampanyanın çekimleri fotoğrafçı Bill Gentle tarafından Kolombiya, Cartagena de Indias'ta yapıldı. Kampanyanın bu sezon tanıtım videosu da burada çekildi. Görüntüler, müziğin ritmini ve tutumunu, tropikal atmosferi ve Karayipler'in rahat karakterini yansıtmaktadır. Bahsedilen özellikler de bu yazın önerisi olan kıyafetler için ilham kaynağı olarak vurgulanmaktadır. Rubén Mármol da bu kampanyada, Mango saç ve makyaj  sorumlusu olarak ekibe katılmıştır.

Violeta by Mango'nun yeni koleksiyonu, parlak ve canlı tonlarla harmanlanan çiçek baskıları ve akışkan elbiselerle genç, modern ve cesur bir görüntü yansıtıyor.
 

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X