Volume Million Lashes ile nefes kesen kirpikler

L`ORÉAL PARİS`in milyonlarca kirpik görünümü elde etmek için yepyeni bir ürünü var. En kısa kirpikleri bile tek tek kavrayan esnek fırçası, ideal miktarda formülü fırçaya taşıyan dozaj ayarlayıcı mekanizması ve kirpiklere hacim kazandıran özel formülü ile yeni VOLUME MILLION LASHES Maskara.

 

Volume Million Lashes ile nefes kesen kirpikler
Yayın Tarihi: 19.07.2010 11:13:00

Milyonlarca kirpiğe sahip olmak isteyenler… Sanki çoğalmış gibi, her bir kirpiği üç kat daha uzun olsun isteyenler… L’Oreal Paris’in Volume Million Lashes maskarası tam size göre. Çünkü bu maskaranın kirpikleri tek tek sararak daha hacimli gösteren esnek fırçası var. Bu fırçanın her bir kirpiği tek tek yakalayan ve hacim veren süper ince esnek kıllara sahip. Esnek fırça kılları sayesinde yoğun hacim vererek milyonlarca kirpik görünümüne sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca tüm kirpik hattına uzunluk da kazandırıyor. Tek bir kirpiği bile atlamadan kalın, maksimum hacimde ve yoğun görünümlü kirpikler yaratıyor. 

Bu maskaranın ideal miktarda formülü fırçaya aktaran mekanizması da var. Dozaj ayarlayıcı sayesinde hem maksimum hacim veriyor, hem de topaklanma yapmıyor. Fırçayı dışarı çekerken, kıllarını tek tek süpüren ve böylece her fırça kılında  ideal miktarda formülün kalmasını sağlayan eşsiz bir sistem. 

Yani… Maksimum hacim için, kirpiklerinize daha fazla yüklenmeyin; sadece Volume Million Lashes kullanın.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X