W İstanbul`dan tasarımcılara fırsat

American Express işbirliğiyle W İstanbul, “Genç Tasarımcılar Yarışması” ile Türkiye’de gelecek vaat eden tasarımcıları W dünyasının büyülü dünyasına dahil olmaya ve yaratıcılıklarını sergilemeye davet ediyor!

 

W İstanbul`dan tasarımcılara fırsat
Yayın Tarihi: 29.07.2010 18:30:00

W İstanbul, “Genç Tasarımcılar Yarışması” ile Türkiye’de gelecek vaat eden tasarımcıları W dünyasının büyülü dünyasına dahil olmaya ve yaratıcılıklarını sergilemeye davet ediyor!

Para ödülü

İstanbul Design Week’in bir parçası olarak, W İstanbul ve American Express işbirliği ile gerçekleşecek “W İstanbul Genç Tasarımcılar Yarışması”, tüm W Hotel odalarında yer alan ve lezzetli atıştırmalık yiyeceklerin yanı sıra “W” markasına özel ürünlerden de oluşan “Munchie Box”a satılabilir bir ürün tasarlanması için Türkiye’deki üniversitelerin tasarım bölümünde okuyan tüm öğrencileri yaratıcılıklarını sergilemeye davet ediyor.15 Ağustos itibari ile www.wistanbulyoungdesigners.com adresinden başvuruların kabul edilmeye başlanacağı yarışmada birincilik ödülü olarak $3.000’ın yanı sıra W İstanbul’da bir hafta sonu konaklama ve kahvaltı, ve “Extreme WOW”-“WOW Suit”lerde tasarımının sergilenmesi gibi fırsatlar sunuluyor.  İkinciye $2.000, üçüncüye ise $1.000 para ödülü verilecektir.

Tasarım dünyasının önde gelen 3 isminin de yer aldığı “W İstanbul Genç Tasarımcılar Yarışması”nın jürisinde aynı zamanda aralarında “W” markasını en iyi tanıyan, Uluslararası W Marka Başkanı’nın da olduğu 2 adet de W temsilcisi bulunuyor. Tüm tasarımların elektronik ortamda değerlendirileceği yarışmada ilk 15’e giren katılımcıların dizayn ettikleri ürünler İstanbul Design Week’te sergilenecek.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X