W Otelleri çoğalıyor

Aralık ile Şubat ayları arasında 4 yeni W Hotels açılacak.

 

 

W Otelleri çoğalıyor
Yayın Tarihi: 18.10.2010 14:24:00

W Hotels genişlemeye devam ediyor. Aralık ile Şubat ayları arasında dünyanın çeşitli yerlerinde 4 yeni W Hotels açılacak. Teksas Austin’de, Taipei’de, Tayland Koh Samui’de ve W Retreat and Spa adıyla Bali’de açılacak bu yeni W Hotels, tamamen sıfırdan yapılacak yeni binalardan oluşacak. Şubat ayında tamamen tamamlanıp çalışmaya başlayacak olan otellerin içinde lüks restoran ve barlar bulunacak. Ortalama oda fiyatı gece başına 300 dolar olacak olan otelde fiyatlar sezon ve odanın konumuna göre farklılık gösterecek.

W Hotels’in Austin’de açılacak otelinde 251 oda, çatı havuzu ve bar bulunacak. W Taipei’de ise 405 misafir odası bulunacak. Taipei’deki otelin Mega Odası, Taipei’deki en geniş sütunsuz balo odası olacak. Otel, açık havuzun yanı sıra çok sayıda evrensel restoranı da barındıracak.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X