Wedding Planer Etkinliği Gerçekleşti

Geçtiğimiz hafta Raffles Istanbul`da gerçekleşen Wedding Planner etkinliği, evliliğe adım atacak olan çiftlerin işini kolaylaştırmak için tüm markaları bir araya topladı.

 

 

Wedding Planer Etkinliği Gerçekleşti
Yayın Tarihi: 21.03.2016 15:12:00

Türkiye’nin en çok okunan gelin dergisi Martha Stewart Weddings ev sahipliğinde gerçekleşen “Wedding Planner”da evlilik hazırlığındaki çiftler, editörlerimiz ve ünlü markaların hazırladığı 2016 trendlerini yansıtan örneklerini Raffles İstanbul balo salonunda yakından inceleme fırsatı buldu.

Davetliler, editörlerimizin ev sahipliğindeki “Wedding Planner” etkinliğinde organizasyondan davetiyeye, müzikten unutulmaz fotoğraflara, pastadan saç-makyaja, evlilik listesinden destinasyon düğün mekanı seçeneklerine kadar düğünle ilgili tüm detayları bir arada gördü, uzmanlarıyla görüştü, fikirler aldı ve hatta rezervasyonlarını yaptırdı. Özel ikramlar ve sürprizlerle renklenen etkinliğin etkileyici ses ve ışık şovu Mix Müzik, tadı damaklarda kalan yiyecek ikramları Raffles İstanbul, içecek ikramları da Alcholocco tarafından hazırlandı.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X