Wedding Planner 15 Mart`ta Raffles İstanbul`da

Evlilik hazırlığındaki çiftler, Martha Stewart editörleri ile 15 Mart 2016, Salı Günü Raffles İstanbul Balo salonunda bir araya geliyor.

 

 

Wedding Planner 15 Mart`ta Raffles İstanbul`da
Yayın Tarihi: 24.02.2016 16:41:00

Türkiye`nin En Çok Okunan Gelin Dergisi Martha Stewart Weddings ev sahipliğinde düzenlenecek “Wedding Planner” da evlilik hazırlığındaki çiftler, Martha Stewart editörleri ile 15 Mart 2016, Salı Günü Raffles İstanbul Balo salonunda bir araya geliyor.

Organizasyondan davetiyeye, müzikten unutulmaz fotoğraflara kadar düğün önerilerinin sunulacağı ve Martha Stewart Weddings Türkiye editörlerinin deneyimleri ile değerli tavsiyelerde bulunacağı “Wedding Planner” evlilik hazırlığındaki çiftlerle buluşuyor.

Tüm gün sürecek olan etkinlikte, düğün hazırlığı süresinde değerli fikir alabileceğiniz, yeni tasarımlardan örnekler bulacağınız, şık sunumları inceleyip kaliteli markalarla bir araya gelebileceğiniz etkinlikte tüm detayları incelemek ve özel olarak hazırlanacak ikramlar ve sürprizler ile keyifli vakit geçirmek için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Wedding Planner By Martha Stewart

15 Mart 2016, Salı

11.00 – 21.00

Raffles İstanbul Balo salonu
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X