West Marine Marmaris`te

Denize ve denizciliği yakın olmak isteyen herkesin marketi West Marine İstanbul ve Bodrum`dan sonra şimdi Marmaris`te mağaza açtı.

 

West Marine Marmaris`te
Yayın Tarihi: 1.10.2010 17:42:00

Denizcilik marketi konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi West Marine; Türkiye’deki dördüncü mağazasını Ekim ayında Marmaris’te açmaya hazırlanıyor! Sadece denizcilerin değil, 7’den 70’e, denizi seven herkesin kendisi için bir şeyler bulabileceği geniş ürün yelpazesini gün geçtikçe zenginleştiren West Marine; kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. 

17 farklı kategoride 10.000’den fazla ürünü deniz tutkunlarına sunan West Marine; Kartal, Kalamış ve Bodrum’daki mağazalarının ardından, Ekim ayında açılacak Marmaris mağazasında da müşterilerine hizmet verecek. West Marine’in, 700 metrekarelik alana sahip Marmaris mağazası; Netsel Marina, Marmaris Yacht Marina ve Albatros Marina’ya yakınlığı sayesinde deniz tutkunlarına kolay ve rahat ulaşım olanağı da sağlayacak. 

42 yıldır Amerika’nın en önemli denizcilik marketleri arasında yer alan West Marine; 2008 yılında geldiği Türkiye’de de denizcilikte vazgeçilmez bir marka olma yolunda hızla ilerliyor. West Marine, tekne kılıflarından giyime, hediyelik eşyalardan su sporları malzemelerine, denizcilik ile ilgili kitaplardan yelken donanımına kadar, denizle ilgili her türlü ürünü mağaza konseptinde, tek çatı altında sunuyor. Tüm ürünlerin bir arada bulunduğu, müşterilerin keyifle gezip ürünleri deneyerek ve birebir görerek alışveriş yapabileceği West Marine Türkiye’nin ilk ve tek denizcilik marketi.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X