Whatsapp'tan Paylaşım Yeniliği

Whatsapp kullanıcılara fotoğraf paylaşımını hızlandıracak yeni bir düzenleme yaptı.

 

Whatsapp'tan Paylaşım Yeniliği
Yayın Tarihi: 2.06.2018 14:07:00
WhatsApp, uygulamaya getirdiği yeni özellik sayesinde kullanıcıların fotoğraf gönderecekleri zaman daha fotoğrafı seçerken fotoğrafın sunucuya yüklenmesini sağlıyor. Böylece gönder butonuna dokunduğunuz anda fotoğrafınız karşı tarafa iletiliyor. Webtekno'da yer alan habere göre, bu yenilik fotoğraf paylaşımını hızlandıracak.
 
Günlük hayatta fotoğraf alışverişleri için en fazla kullandığımız uygulamalardan biri de WhatsApp. Fakat WhatsApp’ta birden fazla fotoğraf ya da büyük boyutlu bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafın karşı tarafa iletilmesi biraz gecikmeli olabiliyor.
 
WhatsApp, yeni yayınladığı bir güncelleme ile uygulamaya ‘Yükleme Tahmini’ özelliğini getirdi. Bu özellik sayesinde siz WhatsApp’ta göndereceğiniz fotoğrafları seçmeye başladığınızda, fotoğraflar otomatik olarak WhatsApp sunucusuna yüklenecek. Fotoğrafların sunucuya yükleme işlemi daha fotoğrafı seçtiğiniz anda başladığı için gönder butonuna dokunduğunuzda, fotoğraf anında alıcıya ulaşacak. 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X