Yağmur Ünal`ın Evi InStyle Home Mart Sayısında

`Uzaklarda Arama` filminin yapımcılığıyla gündeme gelen Yağmur Ünal`ın, annesi Türkan Şoray ile altlı üstlü yaşadığı Etiler`deki villasını InStyle Home ekibi ziyaret etti.

 

 

Yağmur Ünal`ın Evi InStyle Home Mart Sayısında
Yayın Tarihi: 1.03.2016 09:50:00

Türk sinemasının sultanı olan Türkan Şoray`ın kızı Yağmur Ünal, bu ay InStyle Home sayısında bizlerle birlikte! Yağmur Ünal`ı biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Yağmur Ünal, eğitim hayatına İstanbul’da başladıktan sonra, liseye İsviçre’de bir Amerikan okulu olan TASIS’te devam etmiş. Sonrasında Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitim almış. Ardından New York’ta medya üzerine master yapmış. “Orada Mindshare Medya şirketinde altı ay staj gördüm. İstanbul’a dönünce TBWA reklam şirketinde iki sene çalıştım.” diye özetliyor özgeçmişini.

2013’te Tokyo Medya isimli bir yapım şirketi kurmuş eski ortağı ile beraber. Çılgın Teyzeler adlı yarışma programının yapımcılığını da üstlenmiş o dönem. Sonrasında Vadi Film’i kurarak ilk film projesine başlamış. “Kamera arkası her zaman daha cazip gelmişti bana. Ama annemle birlikte çektiğim filmde oyunculuğa da sıcak bakmaya başladım artık. Yıllardır onun oyuncu olarak setlerde neler hissettiğini hep merak ederdim çünkü. Çok keyif aldığım ve annemle güzel hatırası olan bir deneyim oldu benim için.” diye anlatmayı sürdürüyor Ünal.

Daha fazlası için InStyle Home`un Mart sayısını inceleyebilirsiniz!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X