Yalnızlıktan Sıkıldınız Mı?

Yalnızlık artık sizi mutlu etmemeye mi başladı? Hayatınızda özel biri olsun istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? O halde bize kulak verin.

 

 

Yalnızlıktan Sıkıldınız Mı?
Yayın Tarihi: 22.10.2018 17:06:00
 
  • Aplikasyonları Deneyin
Yalnız insanların ortak bir çatıda toplandığı ve birbiriyle eşleştiği buluşma aplikasyonlarına şans verebilirsiniz. Bu tip uygulamaların en iyi yanı ancak size ulaşmasına izin verdiğiniz ve istediğiniz kişilerle iletişime girebilmeniz! Böylece ortak noktanız olan kişileri tanıyabilecek ve diğerleriyle boşa vakit kaybetmeyeceksiniz.
 
  • Çevrenizdekilere İsteğinizi Belirtin
Arkadaşlarınız, aileniz, komşunuz… Bunlar sizi iyi tanıyan ve neye ihtiyacınız olduğunu öngörebilecek kişiler. Bir tanıdıklarını sizinle tanıştırmak isteyebilirler. Ortak bir etkinlikte bir araya geleceğiniz o kişi belki de hayatınızın aşkı olabilir.
 
  • Dışarı Çıkın
Aplikasyonları denemek size göre değil mi? O zaman konforlu alanınızdan çıkın ve kendinizi dışarı atın! Hayatımızın aşkıyla Netflix’te dizi bitirirken tanışabilmeyi biz de isterdik ancak bu ne yazık ki mümkün değil :) Bir kafede kahvenizi yudumlarken veya cuma günü iş çıkışı kokteylinizi yudumlardan belki de güzel bir flörtün ilk adımlarını atabilirsiniz. İlk denemelerinizde başaramazsanız da pes etmek yok! Sosyalleşmek size iyi gelecek ve özgüveninizi kamçılayacak. Zamanla flörtlere daha açık hale geleceksiniz. Bunun için etkinliklere katılabilirsiniz. Konser, sergi, tiyatro gibi etkinlikler veya heykel, pasta sanatları gibi workshoplar, kurslar entelektüel birikiminize fayda sağlayacağı gibi yeni çevreler edinmenize de yardımcı olacak.
 
  • Tutumunuzu Değiştirin
Önceden yaşanmışlıklarınızı, hayal kırıklıklarınızı, güvensizliklerinizi bir kenara bırakın! Önünüze bakabilmek için arkanızdakilerin izlerini süpürmelisiniz. Böylece sağlıklı ve huzurlu birlikteliklere ruhsal olarak daha açık olacaksınız. Enerjiniz yükselecek ve kırılganlıkları öteledikçe yeni ve pozitif olan her şeyi kucaklayacaksınız.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X