Yanaklarınıza katılan renk twisti

Givenchy`nin allığı kesinlikle makyaj çantanızda olması gereken bir makyaj malzemesi. Çünkü dayanılmaz, ışıltılı ve renkli bir görünüm için konsantre olmuş renkleri var. Yanaklarınıza katılan renk twisti için mükemmel bir seçenek.

 

 

Yanaklarınıza katılan renk twisti
Yayın Tarihi: 11.06.2010 12:39:00

Tüm gün tazeliğini koruyan natürel görünümlü mat, renkli bir cilt istiyorsanız Givenchy allık tam sizlik. Bu yumuşak yapılı allık cilde aydınlık veren bir formüle sahip. Cildiniz saf, yoğun renkler oluşturan mikronize  pigmentler sayesinde gün boyunca sağlıklı ve canlı görünüyor. 

Yanaklarınızın rengiyle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz çünkü her harmoni dört renkten oluşuyor. Natürel görünüm için, dört rengi karıştırıp elmacık kemiklerine uygulayabileceğiniz gibi sofistike görünüm için iki açık tonu elmacık kemiklerinin üstüne, koyu tonu da elmacık kemiklerinin altına uygulayabilirsiniz.

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X