Yarattığı etkiyle sınır tanımıyor

Murad`ın Nar Özlü Güneş Serisinin 2010 yazına özel üretilen en yeni ürünü Waterproof Sunblock SPF 30 Bonus Size ekonomik boyuyla bu yaz cildinizin koruyucusu olacak!

 

 

Yarattığı etkiyle sınır tanımıyor
Yayın Tarihi: 9.06.2010 11:55:00

Bir güneş koruyucudan çok daha fazlası olan Waterproof Sunblock SPF 30 Bonus Size cildinize güneşin zararlı ışınlarına karşı  uzun süreli koruma sağlarken, içeriğindeki patentli Nar Özü’nün antioksidan gücü ile antiaging bakım sağlayarak  yaşlanma belirtilerine karşı da maksimum koruma sağlıyor. Üstelik hem suya dayanıklı hem de yüksek koruma faktörü ile yaz boyunca sağlığınızdan ödün vermeden güneşin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor. 

 

Murad Güneş Bakım serisini  diğer tüm güneş kremlerinden ayıran en büyük farkı içeriğindeki Patentli Nar Özü’nün cildin güneşe karşı savunmasını % 20 oranında artırdığının klinik çalışmalarla kanıtlanmış olması!

 

Bir

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X