Yargıcı Homeworks Nişantaşı`nda açıldı

Her sezon, konfeksiyondan aksesuara, dekorasyondan kozmetiğe kadar geniş koleksiyonlarıyla bir yaşam biçimi sunan Yargıcı`nın ilk dekorasyon mağazası Yargıcı `Homeworks`, Nişantaşı`nda açıldı.

 

Yargıcı Homeworks Nişantaşı`nda açıldı
Yayın Tarihi: 16.06.2015 11:09:00

Dekorasyon koleksiyonunu her sezon genişleten Yargıcı, Nişantaşı’nda açtığı ilk Yargıcı Homeworks mağazası ile artık tüm dekorasyon ürünlerini ve fazlasını tek bir çatı altında topluyor. İlkbahar-Yaz 2015 sezonunun lejyoner ruhunu yaşam alanlarına da yansıtan Yargıcı Homeworks, çağdaş ve özgür ruhlu mekanlar yaratmanız için geniş koleksiyonuyla farklı çözümler sunuyor.

Her sezon hikayesinde anlatılan Yargıcı kadının evi nasıl olurdu, nasıl bir yerde yaşardı, seyahatlerinde nasıl objeler satın alırdı diye düşünülerek yaratılan Yargıcı Homeworks koleksiyonu, dünyanın farklı ülkelerinden, farklı sanatçı ve tasarımcıların elinden çıkma ev aksesuarları ve mobilyalarla mekanlara yaratıcı dokunuşlar katıyor. Her biri en iyi yapıldığı ülkelerden seçilerek oluşturulan koleksiyonda; dünyanın en iyisi kabul edilen Japon seramiklerinden egzotik Bali şemsiyelerine,  Filipinler’den gelen sedef kaselerden Tayland’ın geleneksel pirinç kovalarına, el işlemeli ‘Bleu Blanc’ porselenlerden dış mekanlarınız için ideal bambu oturma grupları ve şezlonglara kadar çok çeşitli ürünler bulabilirsiniz.

Nişantaşı Güzelbahçe Sokak No:1’de açılan Homeworks mağazasının yanı sıra ayrıca Bodrum, Yalıkavak Palmarina’daki Yargıcı mağazasının büyük bir bölümü de Homeworks’e ayrılarak yeniden tasarlandı. Yaşam alanlarınıza Yargıcı dokunuşu eklemek için artık tüm dekorasyon koleksiyonunu bir arada bulabileceğiniz ve Yargıcı’nın 37 yıllık butik servis anlayışı ile farklı bir deneyim yaşayacağınız Yargıcı Homeworks mağazalarına davetlisiniz. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X