Yaz Sıcaklarında ‘Lavanta Ferahlığı’ İle Serinleyin

SANDA SPA, hazırladığı çok özel masaj Summer Breeze ile sıcak yaz aylarında serinleten bir yolculuğa çıkarıyor. Lavanta kokulu bu özel deneyim, tazelenmeyi ve ferahlamayı sağlayan dokunuşlar ile sıcak yaz günlerinde serin bir mola imkanı sağlıyor.

 

 

Yaz Sıcaklarında  ‘Lavanta Ferahlığı’ İle Serinleyin
Yayın Tarihi: 9.08.2019 11:44:00
SANDA SPA, geleneksel Bali masajını lavanta kokulu serinleten dokunuşlarla uygulayarak sıcak yaz aylarına özel farklı bir deneyim sunuyor. SANDA SPA’nın yaza özel masajı Summer Breeze, tazelenmeyi ve ferahlamayı sağlayan dokunuşlarla adeta duyusal bir yolculuk yaşatırken serinleten bir rahatlama sağlıyor.
 
Baş ve boyun bölgesine lavanta kokulu soğuk havlularla yapılan dokunuşlar rahatlatıp sakinleştirirken, özel yağlar ile uygulanan masaj, kasların gevşemesine ve cildin güzelleşmesine yardımcı oluyor. Summer Breeze masajı, ruhunuzu, bedeninizi ve zihninizi yenilerken bu sıcak yaz günlerinde ferahlamanızı sağlıyor.
 
Bir saatlik tatil keyfi yaşatacak serinlik veren Summer Breeze masajı yaza özel olarak 290 liraya deneyimlenebiliyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X