Su Karakuş

SU KARAKUŞ

Su Karakuş aslında İnşaat Yüksek Mühendisidir. 1990 yılında ABD’ de astroloji eğitimi almıştır.
 
2000 yılından bu yana profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık astroloji yorumlarının yayınlandığı yerler:
 
Akşam Gazetesi
Tercüman Gazetesi ile
Elele Dergisi
Kadınca Dergisi
Üçüncü Göz dergisi
Taksimania dergisi
Elle
Yolculuk dergisi
Mother And Baby dergisi
Baby N You
 
www.elle.com.tr
www.trendus.com
www.kuraldisi.com
 
Tuzla Keyif
 
TASSA
HATAY LİFE
ANKARA LIFE
GURME RAY
 
Showmax’da çeşitli TV programlarında astroloji danışmanı olarak 2 yıl boyunca her hafta yer almıştır.
 
“2007-2008 Astroloji Rehberi” ilk kitabıdır ve yayınlandığı yıl D&R da kendi kategorisinde satış listesinde ilk sıraya çıkmıştır.
 
“2008-2009 Astroloji Rehberi” 2. Kitabıdır ve öngörülerinin doğruluğu ile dikkat çekmiştir.
 
“Astroloji’nin En Güzel Zamanları” adlı 3. Kitabı Ocak 2010 da raflarda yerini almıştır. Bu kitabı SOKAK HAYVANLARINA ithaf etmiştir.
 
2006-2012 yılları arasında ALEM FM.de kendi hazırlayıp sunduğu “Su Karakuş’la Astroloji Alemi” adlı programda her Pazartesi haftalık öngörülerini, bilimsel bir dille anlatmakta, yine kendi hazırlayıp sunduğu “Su Karakuş’la Astro-Pazar” adlı programında her Pazar ünlü bir konuğu ağırlamış ve horoskop analizleri ve gelecek yorumlarının doğruluğu ile astrolojideki başarısını kanıtlamıştır.
 
Astroloji, Reiki, Altın Üçgen ve Tarot eğitimleri vermektedir.
 
2000 yılından bu yana Türkiye’de ilk kez uyguladığı İngiltere kökenli, öğretme garantili tarot eğitimi ile pek çok öğrencisine sertifika vermiştir.
 
Yine Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği “Gezegen Tılsımları”-KOZMİK SİHİRLER adlı bir dizi seminerle başarısını katlamıştır. Doğum haritasındaki olumsuz açıları ve gezegen etkilerini olumluya dönüştürmek üzere hazırladığı Gezegen Tılsımları ilk kez Elele dergisi tarafından “Light Büyüler” adıyla kitaplaştırılarak okuyuculara hediye edilmiş, uygulamaya katılanların yaşadıkları mucizeler büyük yankı uyandırmıştır.  Gezegen Tılsımları adlı seminerleri ve aynı içerikli DVD.leri ile yurdun dört bir yanından binlerce katılımcının mucizeler yaşamasına ortaklık etmiştir.
 
Öngörülerinin doğruluğu ile dikkat çeken Su Karakuş orijinal seminerleri ve sadece kişisel horoskop öğrettiği work-shopları ile de alanında öncülüğü sürdürmektedir.
 
KARNAVALONE radyoda her gün program hazırlayıp sunmuş bu programı 1.5 yıl sürdürmüştür. 
Uzmantv.com da haftalık burç yorumları görüntülü olarak yayınlanmaktadır.


Su Karakuş YazılarıYAZARLAR


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X