#InstaKors-Michael Kors

#InstaKors-Michael Kors
Yayın Tarihi: 20.11.2014 00:00:00

 2014`ün yükselen sosyal ağ yıldızı Instagram`da büyük markaların hamleleri devam ediyor. Michael Kors Instagram`ın ilk reklam verenlerinden olmasının yanı sıra, şimdi de  e-ticarete yönelik kampanyaları ile karşımıza çıkıyor.

Dünyaca ünlü markaların Instagram`ın tüketiciyi hipnotize etme yeteneğini farkedip projeler geliştirmesi vizyonları açısından da önem taşıyor. Geçtiğimiz haftalarda MarcJacobs da instagram hesabında benzer bir yöntem ile ürün satışı yapabilmek üzere bir hamle yapmıştı.

Michael Kors  ise kampanyasında, Instagram hesabında ürünlerini  #InstaKors hashtag`i ile yayınlıyor. 

Instagram hesabında verilen linkten http://mko.rs/1740B linkten e-mail adresinizi ve instagram hesabınızı linkleyerek kayıt olmanız gerekiyor.

Sonrasında #InstaKors hashtag`i ile yayınlanmış ürünü beğeniyorsunuz. Siz beğenir beğenmez e-posta`nıza o ürünün satışa sunulduğu sayfa gönderiliyor. Böylelikle beğendiğiniz ürünü bir ara bakarım düşünceniz yerine, anında  satın almanız için önüne çıkarmış oluyorlar. 

Jet Set Shop olarak tanımladıkları kampanyalarının mottosu ise hızlı olmalarının altını çizer mahiyette.

Like it. Shop it. Own it. ^_^

 

 
Yazarın Son Yazıları

YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X