Akıllı Süpürge Xiaomi

Akıllı Süpürge Xiaomi
Yayın Tarihi: 31.08.2016 16:44:00
Evde tüylü bir hayvan beslemenin en güzel yanı temizlik...desem hadi canım sen de derdiniz :) Sevimlilerin mis gibi tüylerinin, temizlik bittikten sonra bile havada uçuştuğunu görmek dünyanın en eğlenceli şeyi değil elbette.

Evde kendi kendine gezen akıllı robot süpürgeler ile, sahip olduğunuz hayvanın gün içinde ne badireler atlattığını  da bilemiyorsunuz. Üstelik oldukça da pahalı makineler. Ücreti dolgun akıllı robot süpürgelere bir alternatif de Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'den geldi. 

Xiaomi aslında akıllı telefon ve aksesuarlarının yanında, VR, akıllı saat, tablet ve drone da üreten bir teknoloji şirketi. Yüzlerini, akıllı robot süpürge teknolojisine de çevirmeleri hoş olmuş. Çünkü,  en az 1.000 TL 'den başlayan akıllı süpürge piyasasına 250 $'lik bir giriş yapmışlar. Türkiye'de henüz satışını bulamadığım ürün, biraz beklersek hayalimizdeki tüysüz evlere kavuşmamız için fiyat avantajı ile de ideal görünüyor. 

Meraklısı için videoya tık tık..Yazarın Son Yazıları
-Uber’den Tatlı Bir Hamle!

- Milk Train!

-Hey Siri, stresimi düşür!

-Gücünü Doğada Bulanlar!

-Nimasensor!

-3D Printed Suchi deneyimi!

-Kahveni app’inden kontrol et! : Ember Mug!

-Yaratıcı Pati kullanımları


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Lords of Dogtown

-Lords of Dogtown

-Türkiye`de artık Lakros var!!

-Uber’den Tatlı Bir Hamle!

-Türkiye`nin En İyi Spor Blogları

-Türkiye`nin En İyi Spor Blogları

-Lakros diye bir spor var..

-1havalar!


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X