Black Swan

Black Swan
Yayın Tarihi: 27.11.2010 00:00:00

Daha önce `` Pi, Requem For a Dream, The Fountain, The Wrestler`` gibi filmlerde yönetmen koltuğunda hayranlıkla izlediğimiz Amerikalı yönetmen Daren Aronofsky`nin son filmi ``Black Swan`` Şubat ayında ülkemizde gösterime giriyor. Güzel filmler neden ülkemizde daha geç gösterime giriyor kim bilir, film çoktan diğer Dünya vatandaşları tarafından izlenip IMDB`de oylandı bile. Şimdilik IMDB puanı 8.9, yani gayet iyi aslında. Yönetmenin kendine özgü bir seyirci kitlesi olduğu bir gerçek ama son filmi The Wrestler ile çok daha geniş kitlelere ulaşmayı da başarmıştı. Ben de her ergen gibi Requem For a Dream`i izleyip Daren`cıyım havasına girenlerdendim. E Natali`nin durumu zaten ortada kim `` Leon`` `u izleyip de bu kızı sevmedi ki.. Bu kızın yüzü o kadar duru ve sade ki, kendisinden geriye sadece kaşları ve gözleri kalsa bile farketmeyiz, o kadar etkileyiciler. Black Swan`la da gönülleri fethedeceğine eminim. Keza Winona Ryder`ın filmdeki rolu de bu filmi gidilesi yapan nedenlerden..

Filmin bahsetmemiz gereken konusu kısaca söyle; Nina (Nataile Portman)  New York`da yaşayan hayatını bale ve dansa adamış kendisi gibi eskiden balerin olan annesiyle yaşayan bir balerindir, Balenin saf ve zarif Beyaz Kuğu ile şehvetin temsilcisi Siyah Kuğuyu aynı anda canlandırabilecek birine ihtiyacı olan yönetmen (Cassel), rolu Nina ve Lily (Milo) arasında verip vermemek de kararsızdır. İki oyuncu arasındaki rekabet garip bir arkadaşlığa dönüşürken, Nina`nın da kendi içindeki karanlık  yanına yolculuğu başlar. Psikolojik bir gerilim izleyeceğimiz ortada gibi..

Film için Şubat`ı bekliyoruz o halde derken filmin trailer`ina buradan ulaşabilirsiniz.
Yazarın Son Yazıları
-Uber’den Tatlı Bir Hamle!

- Milk Train!

-Hey Siri, stresimi düşür!

-Gücünü Doğada Bulanlar!

-Nimasensor!

-3D Printed Suchi deneyimi!

-Kahveni app’inden kontrol et! : Ember Mug!

-Yaratıcı Pati kullanımları


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Lords of Dogtown

-Lords of Dogtown

-Türkiye`de artık Lakros var!!

-Türkiye`nin En İyi Spor Blogları

-Türkiye`nin En İyi Spor Blogları

-Lakros diye bir spor var..

-1havalar!

-Lakros diye bir spor var..


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X