Facebook Ayakkabısı

Facebook Ayakkabısı
Yayın Tarihi: 1.12.2010 00:00:00

Tüm Sosyal Mecraların kralıyım, 1.500 arkadaşım var, parayla hesabımı satışa çıkarsam zengin olurum, 500 kişi beni takip ediyor, bir gün yüklediğim videolara like almıyım uykularım kaçıyor diyenlerdenseniz Adidas Facebook Superstar tam size göre, tabii ki Twitter alternatifiyle beraber. Tek farkları renkleri. O dünyamızı saran, ayrı kaldığımız ilk 5 dakikada merak içinde sayfasını açtığımızda karşımıza çıkan mavi`nin, sadece bir renk olarak bile bu kadar hayatımıza ortak olacağını kim tahmin edebilirdi..

Kendisini ait hissettiği şeye, mecraya karşı sadık olan böyle kitlelerin içinde, bu tür ürünlerin takipçisi ve sevenleri hiç de az değil. Eylül ayında Floransa-Pizza treninde tanıştığımız ve üzerine ``Find me Facebook`` yazan masmavi bir t-shirt giyen Avustralyalı Daniell`i facebook`da bulamayışımız bir ironi olsa da meraklılarına sunmak istedim. Tasarımcı Gerry Mckay`in kaleminden çıkan tasarımların ayrıntısına buradan  ulaşılabilir.

 
Yazarın Son Yazıları
-Uber’den Tatlı Bir Hamle!

- Milk Train!

-Hey Siri, stresimi düşür!

-Gücünü Doğada Bulanlar!

-Nimasensor!

-3D Printed Suchi deneyimi!

-Kahveni app’inden kontrol et! : Ember Mug!

-Yaratıcı Pati kullanımları


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Lords of Dogtown

-Lords of Dogtown

-Türkiye`de artık Lakros var!!

-Türkiye`nin En İyi Spor Blogları

-Türkiye`nin En İyi Spor Blogları

-Lakros diye bir spor var..

-1havalar!

-Lakros diye bir spor var..


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X