Yazı Başlatan İki Marka Buluştu! Penti X Cornetto Koleksiyonu

Yaz dendiğinde akla gelen markalardan Penti ve Cornetto heyecanlı bir iş birliğine imza atarak ‘Penti X Cornetto Koleksiyonu’nu sunuyor! 15 parçadan oluşan ve Tiktok fenomeni Yaren Alaca’nın kampanya yüzü olduğu koleksiyon renkleriyle yazın enerjisine eşlik ediyor.

 

 

Yazı Başlatan İki Marka Buluştu!    Penti X Cornetto Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 30.03.2022 17:05:00

Cornetto’nun her yaz merakla beklenen şarkısının bu seneki klibinde yer alan Tiktoker Yaren Alaca, Penti X Cornetto koleksiyonunun da kampanya yüzü oldu. 

 

Penti X Cornetto Koleksiyonu gençlerin büyük fanı olduğu TikTok fenomeni Yaren Alaca ile yazı olabilecek en eğlenceli ve enerjik haliyle sunuyor.   

 

15 parçadan oluşan Penti X Cornetto Koleksiyonu tıpkı Cornetto’nun şeftali ve çilek lezzetlerinden oluşan yeni ürünü Aşk Ateşi gibi pembe, kırmızı, turuncu gibi canlı renklerde mayo, bikini, plaj giysisinden oluşuyor. 

 

Plaj ürünlerinde Türkiye’nin en çok karıştır&yakıştır yapma imkanı sağlayan markalarından olan Penti; bu koleksiyonda da alternatif modellerle kendi stilinizi oluşturmanıza imkan tanıyor. 

 

Penti X Cornetto Koleksiyonu’nun kampanya görselleri Penti’nin birçok mağazasının vitrinini süslerken, koleksiyon 27 Haziran tarihi itibariyle Penti mağazaları ve www.penti.com adresinde!

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X