Yazlıklarınızı yenileyin

Yaz ayı gelmişken ve kışlık evlerimizi kapatıp, yazlık evlerimizin sezonunu açarken yazlıklarınızı yenilemeye ne dersiniz?

 

 

Yazlıklarınızı yenileyin
Yayın Tarihi: 19.06.2015 13:06:00

Yazlık sezonu açılmışken, yazlıklarınıza yeni bir hava katın. Yazlık evlerimize geçiş yaptığımız şu sıra ruhumuzu biraz daha dinlendirmek için yazlık evlerimizi yeniden dekore edebiliriz. Genelde yazlık evler taze ve ruhu dinlendiren bir görünümde olur. Ayrıca deniz kokusunu ve kumsal havasını evde yaşatılması gerekir. Bunları göze alarak evinizi beyaz ve deniz mavisi renklerle dekore edebilirsiniz veya ahşap detayları kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuzu yaparken sadeliğe dikkat ederseniz evinize girdiğinizde gözünüz yorulmamış olur. Ayrıca evinizin dekorasyonunu denizle alakalı biblolarla ve abajurlarla tamamlarsanız evinizde tam anlamıyla yaz mevsiminin o sıcacık ve dinlendiren havasını yaşatmış olursunuz. 

Yazlık evlerinizi döşerken fikir edinmek isterseniz foto galeriye tıklayın.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X