Yeni Apple Watch Eylül'de Duyurulabilir

Apple’a yakın güvenilir kaynaklardan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, yeni Apple Watch’la ilgili bilgiler paylaştı.

 

Yeni Apple Watch Eylül'de Duyurulabilir
Yayın Tarihi: 16.08.2017 21:38:00
Daha önceki modellerde olduğu gibi 38 mm ve 42 mm boyutlarında olacağı belirtilen Apple Watch 3’ün iPad’lerde olduğu gibi LTE’li ve LTE’siz modellerinin satışa sunulacağı ifade ediliyor. LTE desteği sayesinde yeni Apple Watch’un iPhone’lara ihtiyaç duymadan kullanabileceği konuşuluyor.
 
Kuo’nun tahminlerine göre yeni Apple Watch modellerinin sevkiyatarı bu yılın ikinci yarısında 8-9 milyon adede ulaşacak. LTE modelinin sevkiyatın yüzde 35-40’ını oluşturacağını söyleyen Kuo, Apple Watch 3’ün sevkiyatının bu yıl 17,5 – 18 milyona ulaşacağını dile getiriyor.
 
Apple’ın önümüzdeki ay iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve merakla beklenen çerçevesiz ekranlı iPhone 8’i tanıtması bekleniyor. Apple’ın eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikte Apple Watch 3’ü de tanıtma olasılığı bulunuyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X