Yeni Flagship Heritage Siyahın Zarafetiyle Zamana Meydan Okuyor!

Longines, siyah kadranlı ve 1950’lerin karakteristik izlerini taşıyan yeni modeli ile, Flagship koleksiyonuna görkemli bir saygı gösterisinde bulunuyor.

 

 

Yeni Flagship Heritage Siyahın Zarafetiyle Zamana Meydan Okuyor!
Yayın Tarihi: 10.07.2020 14:59:00

Döneme ait nadir bir parçadan ilham alan bu saat, sade ve zamana meydan okuyan bir estetik sergiliyor. Teknik uzmanlığı geçmişin zarafetiyle buluşturan saat, markanın Heritage koleksiyonuna zenginlik katıyor.

1957 yılında piyasaya sürülen Flagship koleksiyonu, Longines’in kendi adını taşıyan ilk ürün gruplarından biriydi. Amiral gemisi, filonun başkumandanının forsunu taşıyan gemidir. İhtişamlı adıyla öne çıkan koleksiyon, kanatlı kum saatinin sembolize ettiği markanın 1950’li yıllardan itibaren baş tacı olacaktı. Erkekler için tasarlanmış bu saatler, zamanla kadın müşterilerin de yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Longines, koleksiyonerlerce aranan, 1957 yılından siyah kadranlı nadir bir modelden ilham alarak erkeklere olduğu kadar kadınlara da hitap eden ve zamana meydan okuyan bu tasarımı bugün yeniden yorumluyor. Teknik uzmanlık ve zarafeti bir araya getiren, tümüyle siyah yeni Flagship Heritage, tüm nostaljik saat tutkunlarına hitap edecek.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X